Życzenia wielkanocne 2024

wpis w: informacje | 0

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, jako Przewodnicząca Rady Rodziców, pragnę złożyć Wam serdeczne życzenia. Niech ten wyjątkowy czas będzie dla Was okazją do głębokiej refleksji nad tajemnicą Zmartwychwstania Pańskiego, która niesie ze sobą przesłanie nadziei, miłości i nowego życia.

Życzę każdemu z Was, aby te święta były pełne wiary, która dodaje sił, nadziei, która prowadzi przez trudności, oraz miłości, która łączy serca. Niech będą to dni wypełnione pokojem, radością oraz wzajemnym wsparciem, które odzwierciedlają ducha wspólnoty, jaki jest tak ważny w naszej szkole.

Niech te Święta Wielkanocne przyniosą Wam odnowienie ducha i siły do pokonywania codziennych wyzwań, zarówno w nauce, jak i w życiu osobistym. Niechaj czas spędzony w gronie rodzinnym i społeczności szkolnej umocni nasze wzajemne relacje i przyniesie poczucie bliskości, które jest tak cenne.

Dla naszych wspaniałych nauczycieli – niech ten czas świąteczny przyniesie zasłużony odpoczynek i regenerację, a także inspirację do dalszego dzielenia się wiedzą i pasją z naszymi uczniami. Dla rodziców – niech będzie to okazja do spędzenia bezcennych chwil z dziećmi, odkrywania z nimi głębi Wielkanocnych tradycji i wartości.

A dla naszych drogich uczniów – niech te święta będą pełne radości, zabawy i odkrywania, ile radości może przynieść wspólne świętowanie i dzielenie się miłością.

Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy Was Swoim błogosławieństwem, dając siłę, pokój i nadzieję, które będą Was prowadzić przez cały nadchodzący rok.

Z najlepszymi życzeniami,

Urszula Witkowska

Przewodnicząca Rady Rodziców