Życzenia na Boże narodzenie i nowy rok 2021

wpis w: Akcje RR, informacje | 0

Przed nami wyjątkowe święta. Święta podczas których często nie będziemy mogli spotkać najbliższych. Poprzedza je kończący się za kilka dni trudny rok. Ten rok był szczególnie trudny dla ludzi którzy musieli zmagać się z chorobą, utratą najbliższych, często też z utratą źródła dochodu, problemami z pogodzeniem pracy, z brakiem opieki nad dziećmi ze strony szkoły. W kolejnych etapach związanych z reorganizacja życia w rodzinie, często podejmowania nie popularnych decyzji. Bardzo trudnych sytuacji gdzie często rodzice pozostawieni zostali sami z problemami organizacji nauki zdalnej, zapewnienia możliwości nauki, opieki nad dziećmi, a zarazem dawania z siebie dużo więcej niż zwykle w pracy.

Często to trudny czas dla nauczycieli, którzy z dnia na dzień zostali zmuszeni do pracy na warunkach do których nikt ich nie przygotował. Nie zapewnił narzędzi. Poprzez zagmatwane ustawy uniemożliwił kontakt z uczniami czy też rodzicami. To czas często obawy o zdrowie i życie własne oraz swoich najbliższych. Czas trudnych decyzji. Szczególnie dyrektorów placówek szkolnych postawionych pod ścianą gdzie każda decyzja była zła. Często nawet wybór mniejszego zła okazywał się nie możliwy.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzenia nadziei, dużo szczęścia, spokoju, wytrwałości, zdrowia i powodzenia. Niech nadchodzący rok 2021 obficie da, co ma najlepszego! Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom szkoły, Rodzicom, oraz Uczniom Szkoły Podstawowej nr 32 w Lublinie

W imieniu Rady Rodziców życzy przewodnicząca

Rady Urszula Włoch – Witkowska

Tradycyjnie coś do zaśpiewania – tym razem Kolędy polskie – Studio Accantus: