Może masz ochotę pójść na basen?

wpis w: informacje, Propozycje dla dzieci | 0

Nie można teraz iść „normalnie” na basen ponieważ „szaleje” epidemia korono-wirusa. Nie wiedzieć czemu lekcje pływania na ulicy Łabędziej zostały wstrzymane. Dlaczego mnie to dziwi? Ponieważ aktywność sportowa – tak mnie zawsze uczono – powoduje to, że jesteśmy zdrowsi. Nie chcę wchodzić jednak w polemiki – zostawmy to innym.

Ze względu na to, że moje dzieci cały czas korzystają z możliwości pływania chętnie podzielę się swą wiedzą jak to się dzieje.

Szkoła pływania NEMO

Rząd nie zabronił nauki pływania więc cały czas można skorzystać z tej formy. Moje dzieci korzystają z szkoły pływania NEMO:

Nauka pływania - wyjście na basen - ze szkołą pływania NEMO
Nauka pływania – wyjście na basen – ze szkołą pływania NEMO

Zajęcia odbywają się na basenach:

  • BASEN Szkoły Podstawowej nr 28 – ul. Radości 13
  • BASEN Uniwersytetu Przyrodniczego LUBLIN – ul. Głęboka 31

Strona www szkoły pływania: https://nemolublin.pl/

Basen Park Avia

Nie dawno otwarty Park Avia w Świdniku jest obecnie prawie codziennie otwarty dla spragnionych tej aktywności fizycznej. Można skorzystać też z masaży wodnych i wodnego placu zabaw dla młodszych dzieci.

Adres: Fabryczna 3, 21-040 Świdnik

Godziny otwarcia na dziś:

poniedziałek06:00–09:00, 15:00–22:00
wtorek06:00–09:00, 15:00–22:00
środa06:00–09:00, 15:00–22:00
czwartek06:00–09:00, 15:00–22:00
piątek06:00–09:00, 15:00–22:00
sobota06:00–16:00
niedzielaZamknięte

Na stronie obiektu: https://parkavia.pl/ można zobaczyć zdjęcia jak wygląda obiekt.

Ktoś widział, ktoś wie?

Jeżeli mają Państwo jakieś pomysły gdzie można pójść z dzieckiem, co jest obecnie nie zamknięte, jakie macie Państwo pomysły jak odciągnąć dzieci sprzed telewizora i komputera proszę bardzo o podpowiedź. Myślę że warto dzielić się takimi pomysłami – może ktoś jeszcze skorzysta.

Podąrzaj Maciek:

Maciek Ziegler - z zawodu informatyk, specjalizuję się w stronach internetowych, marketingu internetowym. Pracuje też czasem jako pogotowie informatyczne. Prowadzę własną firmę zajmującą się marketingiem internetowym, fotografią, brandingiem osobistym itp. Chętnie dzielę się swoja wiedzą i doświadczeniem w różnych dziecinach.