Podziękowania

wpis w: Akcje RR, informacje | 0

Przewodniczący Rady Rodziców Tomasz Abramczyk w imieniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 32 im. z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka serdecznie dziękuję panu dr Leszkowi Daniewskiemu Radnemu Miasta Lublin Dzielnicy Kośminek.

Dzięki jego ogromnemu zaangażowaniu miejsca pracy opiekunów dzieci i młodzieży, mieszczące się przy ulicy Dulęby i ulicy Kossaka zostały wyposażone w budki chroniące je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Pozwoli to na poprawienie warunków pracy dla pracowników którzy codziennie troszczą się o bezpieczeństwo uczniów, niepełnosprawnych, a często też mieszkańców dzielnicy, niejednokrotnie ofiarnie chroniąc ich przed niebezpieczeństwami związanymi z – szczególnie w ostatnich tygodniach – bardzo dużym ruchem samochodów – na trasie szybkiego ruchu – w codziennej drodze do szkoły / pracy.