Notatka ze spotkania Prezydium Rady Rodziców z Dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 32 w dniu 07.12.2016 roku.

wpis w: informacje, Notatka z zebrania | 0

Spotkanie odbyło się o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi imienia Pamięci Majdanka w Lublinie. W spotkaniu uczestniczyli:

Dyrektor SP. 32 Ewa Gęca

Z-ca Dyrektora SP. 32 Bożena Kulesza

Prezydium Rady Rodziców

Na spotkaniu pani dyrektor poruszyła dwa tematy:

1.Podatek VAT.

Od 01.01. 2017 wchodzą zmiany dotyczące funkcjonowania Rad Rodziców. Pani Ewa Gęca szczegółowo wyjaśniła uczestnikom spotkania, jakie zmiany RR powinna wprowadzić, aby nie być podatnikiem podatku VAT.

2. Reforma edukacji.

Pani dyrektor omówiła w jaki sposób będzie odbywała się reforma edukacji. Wyjaśniła również jak zostanie przeprowadzone przeniesienie oddziałów klasowych do nowej szkoły w miejsce wygaszania gimnazjów. W tej sprawie odbędzie się spotkanie pani dyrektor z rodzicami dzieci, których to bezpośrednio będzie dotyczyło.

 

SEKRETARZ

Joanna Rosiak

burza-mozgow-w-grupie-biuro-750x404